INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Prisni pak! Mos ndoshta Tayna, reperja krah Don Phenom i bën DISS Rina-s? Rrjeti ka ‘shpërthyer’ tashmë! Ja faktet [VIDEO]

Prisni pak! Mos ndoshta Tayna, reperja krah Don Phenom i bën DISS Rina-s? Rrjeti ka ‘shpërthyer’ tashmë! Ja faktet [VIDEO]

Publikuar më: 19:25 09-06-2018

Prisni pak! Mos ndoshta Tayna, reperja krah Don Phenom i bën DISS Rina-s? Rrjeti ka ‘shpërthyer’ tashmë! Ja faktet [FOTO]

Industria muzikore shqiptare sa vjen dhe zgjerohet akoma më shumë. Artistja më e re që ju e keni dëgjuar shumë quhet Tayna dhe duket se ka hyrë fuqishëm në treg. Ajo ka sjellë projektin më rë ri muzikor "Columbiana" në bashkëpunim me reperin Don Phenom.

Por si duket Tayna te kjo këngë ka bërë DISS reperes së labelit ON Records. Të paktën kështu po komentohet në rrjete sociale dhe fansat tashmë janë ndarë. Duhet thënë se kënga “Columbiana” po dëgjohet shumë në kryeqytet dhe jo vetëm.  

Rina në këngën me Fero:

“Bitch skom konkurenc

Ti kapi shoqet e ti hypi me ni benz”

Ndërkohë Tayna në këngën e saj thotë:

Nuk mundesh mem zon as me Rari

Rina:

“E shfrytzova un sa dashta

Qato lek ja pita

Masi bona fam

I thash tung

I don't need yaa”

Tayna:

Prit prit prit, un se pasna dit 

Me u bo e famshme u dasht ti me u Shiiiiit

 

 

Prisni pak! Mos ndoshta Tayna, reperja krah Don Phenom i bën DISS Rina-s? Rrjeti ka ‘shpërthyer’ tashmë! Ja faktet [FOTO]

Industria muzikore shqiptare sa vjen dhe zgjerohet akoma më shumë. Artistja më e re që ju e keni dëgjuar shumë quhet Tayna dhe duket se ka hyrë fuqishëm në treg. Ajo ka sjellë projektin më rë ri muzikor "Columbiana" në bashkëpunim me reperin Don Phenom.

Por si duket Tayna te kjo këngë ka bërë DISS reperes së labelit ON Records. Të paktën kështu po komentohet në rrjete sociale dhe fansat tashmë janë ndarë. Duhet thënë se kënga “Columbiana” po dëgjohet shumë në kryeqytet dhe jo vetëm.

Rina në këngën me Fero:

“Bitch skom konkurenc

Ti kapi shoqet e ti hypi me ni benz”

Ndërkohë Tayna në këngën e saj thotë:

Nuk mundesh mem zon as me Rari

Rina: “E shfrytzova un sa dashta

Qato lek ja pita

Masi bona fam

I thash tung

I don't need yaa”

Tayna:

Prit prit prit, un se pasna dit

Me u bo e famshme u dasht ti me u Shiiiiit

Article Logic
Execution time: 0.0084259510040283