INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E fshiu menjëherë! Majlinda sapo postoi këtë FOTO të Majk në profilin e saj dhe për një moment nuk u besuam syve! [FOTO]

E fshiu menjëherë! Majlinda sapo postoi këtë FOTO të Majk në profilin e saj dhe për një moment nuk u besuam syve! [FOTO]

Publikuar më: 20:02 19-04-2019

Majk dhe ish partnerja e tij, Majlinda Zeka kanë qenë për një kohë të gjatë në qendër të vëmendjes së mediave rozë, kryesisht pas ndarjes dhe "sulmeve" virtuale ndaj njëri-tjetrit për kujdestarinë e djalit të tyre Roan.

Para disa kohësh Majk u shpreh se Majlinda nuk e linte reperin të takohej me djalin e ndërsa ajo ka treguar se Majk nuk e ka mbështetur financiarisht për rritjen e djalit.

E megjithatë duket se kjo histori është e shkuar dhe e harruar, pasi Majlinda dhe Majk i kanë lënë këto sulme të panevojshme pas krahëve dhe vazhdojnë jetët e tyre teksa njëkohësisht kujdesen për djalin e tyre.

Këtë gjë na e ka treguar më së fundmi vetë Majlinda.

Ajo ka postuar fillimisht në profilin e saj një foto të Majk me Roan, por më pas e ka fshirë atë dhe më pas ka postuar të njëjtën foto në profilin në Instagram të djalit.

Edhe pse gabimisht, kjo tegon se Majk dhe Majlinda komunikojnë e shkëmbejnë foto me njëri-tjetrin dhe kujdesen që Roan të rritet pa ndjerë mungesën e asnjërit. 

qefdw3efqergfe.jpg

 

adfbv.png

Article Logic
Execution time: 0.0085468292236328