INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sot i shihni seksi dhe në super formë, por shihni si kanë qenë vite më parë, Besa Kokëdhima dhe Alketa Vejsiu [FOTO]

Sot i shihni seksi dhe në super formë, por shihni si kanë qenë vite më parë, Besa Kokëdhima dhe Alketa Vejsiu [FOTO]

Publikuar më: 23:35 04-07-2018

Besa Kokedhima është një ndër këngëtaret më të pëlqyera në vend. Nuk po flasim vetëm për zerin e saj, por edhe si pamje ajo është shumë cool dhe trendi gjithmonë. Por njëjtë shihet të këtë qenë dhe shumë e vogel, në foton që shihni ku është krah babait të saj, Koço Kokedhima, shkruan intv.al

Besa Kokdhima

dikursot.jpg

Alketa Vejsiu është një ndër moderatoret më në zë të momentit dhe më të dashurat por si ka qenë Alketa e vogël?
E shihni në foton më poshtë dhe thuajse po me të njëjtat tipare që dallohet edhe sot, sidomos shikimi vërehet qartë. Në emisionin Fun Day me moderatore Fatma Methasani në INTv në rubrikën "Dikur&Sot"u fol për dyshen e famshme./intv.al/

Alketa Vejsiu

dikursot1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0020730495452881