INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Miriam Cani bën XING me moderatoren e famshme, ndërsa Enca me modelen seksi, Emily Ratajkowski [FOTO]

Miriam Cani bën XING me moderatoren e famshme, ndërsa Enca me modelen seksi, Emily Ratajkowski [FOTO]

Publikuar më: 23:44 27-06-2018

Dy bukuroshet e ekranit, Julia Baranovskaya dhe Miriam Cani kanë bërë ‘xing’ me veshjen e tyre dhe këtë e ka bërë të ditur edhe vetë kengetarja shqiptare. Julia është një moderatore ruse e cila është shumë e famshme në vendin e saj.

Julia Baranovskaya dhe Miriam Cani

8fdd3d47-882b-4122-9c74-c4ff18d5c4fb.jpg

Enca dhe Emily Ratajkovska

Të dyja seksi dhe të dyja kanë bërë thuajse të njëjtë veshje, një Bodysuit nga firma H:ours Duhet të themi se këngëtarja shqiptare është veshur kështu para vajzes të shumëpërfolur EMRATA...
Ky ‘xing’ mes dy bukurosheve është prezantuar në emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani IN Tv, siç mund t’i shihni edhe në foto./intv.al/

5839e516-e90b-43f9-8409-0262c4f165da.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0072438716888428