INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Keni dyshime për miqtë tuaj? Ja cilat janë sjelljet që i bëjnë ata të këqinj

Keni dyshime për miqtë tuaj? Ja cilat janë sjelljet që i bëjnë ata të këqinj

Publikuar më: 23:43 04-07-2018

Nuk është turp të pohosh se ndodh që ndonjëherë , të kesh dyshime për miqtë që ke pranë vetes.

Këto dyshime nuk ndodhin për fajin tonë por për shkak të sjelljeve që ata bëjnë.

Ja disa të tilla qe tregojnë se ai/ajo nuk eshte një mik/e i/e mirë.

Çdo gjë, për ata është një garë.

Nëse unë po të tregoj diçka për të qeshur, pse dreqin duhet ta tregosh me patjetër një gjë të ngjashme dhe ti?

Çdo gjë ka të bëjë me ta.

Unë mund të flas për dukuritë natyrore e ai/ajo do e lidhë me patjetër me veten edhe pse s’ka pikën e lidhjes.

Flet mbas shpinës së dikujt tjetër.

Mos harro! Nëse flasin me ty keq për dikë tjetër sot, nesër do të flasë me dikë tjetër keq për ju.

Asnjëherë nuk është faji i tyre për asgjë.

Për ata është shumë e vështirë të pranojnë qoftë edhe një gabim të vetëm. As atë më të voglin.

Ata kanë një sjellje tjetër me njerëz të tjerë e ndyshe me ju.

Nuk do logjikë të madhe për të kuptuar se ky është falsifitet./intv.al/

Article Logic
Execution time: 0.0034439563751221