INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sofia dhe vetullat e saj, po ju do të guxonit [FOTO]

Sofia dhe vetullat e saj, po ju do të guxonit [FOTO]

Publikuar më: 16:54 18-02-2018

Ajo quhet Sofia Hadhipanteli dhe është 21 vjeç,

E reja me origjinë nga Qipro nuk është një modele e zakontë. Ajo ka zgjedhur të ndryshojë rregullat e modës. E reja e cila është studente e Marketingut në Maryland, sic duket edhe nga fotot ka gjetur një stil shumë unik, të lërë vetulla shumë të trasha.

Sipas saj kjo është një mënyrë për të treguar se cdokush mund të jetë unik në llojin e tij.

Madje ajo ka krijuar edhe një lëvizje të saj në Instagram me hashtag #UnibroëMovement.

‘Dua të inkurajoj tolerancën tek të tjetët, dhe dua të mësoj që të ndihemi krenar për atë cka jemi’ shprehet modelja e veçantë në stilin e saj.

Ajo shprehet e vendosur se nuk dëshiron të ndryshojë pamje sepse ndihet mirë me veten.

6.PNG

5.PNG

4.PNG

3.PNG

 

2.PNG

1.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0071921348571777