INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
SKANDALI me paratë në Zvicër, Loredana merr vendimin DRASTIK! Ja çfarë ka bërë! [FOTO]

SKANDALI me paratë në Zvicër, Loredana merr vendimin DRASTIK! Ja çfarë ka bërë! [FOTO]

Publikuar më: 11:35 11-07-2019

Loredana prej më shumë se 1 muaji po përballet me një çështje ligjore kundrejt saj, e cila mund të ketë pasoja të rënda për të. Reperja akuzohet se ka zhvatur dhe mashtruar një çift zvicerian duke i marrë shuma të mëdha parash.

Prokuroria e Luzernit vazhdon hetimet për këtë çështje dhe së fundmi morën një masë duke bllokuar llogaritë e saj bankare.  Mirëpo Loredana do t’i shkojë deri në fund çështjes dhe paska marrë një vendim shumë të rëndësishëm.

Mediat kosovare shkruajnë se Loredana ka ndryshuar avokatin e çështjes dhe momentalisht ka zgjedhur Thomas Fingerhuth për të vazhduar me hetimet. Këtë vendim Loredana e ka marrë pasi dëshiron që avokati i çështjes së saj të mos ketë shumë lidhje të afërta me prokurorinë.

 

avokat.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0082299709320068
    array(1) { ["section"]=> string(87) "skandali-me-parate-ne-zvicer-loredana-merr-vendimin-drastik-ja-cfare-ka-bere-foto-98321" }