INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mund të duket shumë seksi, por Rina paska kopjuar kokë e këmbë modelen e njohur TRANS për pamjen në klipin ''Qikat''! [FOTO]

Mund të duket shumë seksi, por Rina paska kopjuar kokë e këmbë modelen e njohur TRANS për pamjen në klipin ''Qikat''! [FOTO]

Publikuar më: 12:58 11-07-2019

Rina Balaj është një nga reperet e para femra në tregun muzikor shqiptar dhe për këtë arsye edhe fansat e saj janë të shumtë.

Së fundmi ajo ka nxjerrë këngën e saj “Qikat” së bashku me Adelina Ismajlin e cila është pritur mjaft mirë nga publiku dhe jo më kot numëron mbi 4.4 milionë klikime.

Pavarësisht këngës së bukur ajo që bie në sy në klip është pamja e reperes e cial duket shumë seksi.

Rina ishte veshur e gjitha me të kuqe, me një bust mjaft seksi lateks dhe çizme në po të njëjtën ngjyrë dhe material. Por duket se ekskluzivitetin e këtij look-u nuk e ka Rina, pasi një tjetër modele e famshme që është trans, është veshur identik që prej muajit maj, siç shkruan iconstyle.al.

rina.jpg

 

Bëhet fjalë për make up artisten dhe modelen e njohur me emrin Nikita Dragun në Instagram, që është pjesë e rrethit shoqëror të Kim Kardashian dhe Kylie Jenner.

sgty.png

 

Në fotot e publikuara Nikita shfaqet e veshur identik si reperja shqiptare në disa foto dhe video në Instagram, madje edhe me flokët e kuqe!

sakt.png

Identike madje është edhe vetë skenografia e Nikita-s me atë të Rina Balajt në këngën “Qikat”.

Article Logic
Execution time: 0.0092258453369141