INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shpërthen Rovena Stefa: Kenga Magjike festival intrigash [FOTO/VIDEO]

Shpërthen Rovena Stefa: Kenga Magjike festival intrigash [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 16:08 09-12-2017

Reagime të tjera vijnë nga këngëtarët e skualifikuar nga nata finale e Këngës Magjike.

Pas Klejdit akuza të forta kanë ardhur dhe nga Rovena Stefa e cila në profilin e saj në instagram ka shkruajtur ‘Nuk do te jem sonte por nuk mërzitem sepse një nate e ngritur mbi intriga votash nuk me pengon te këndoj me shpirt. Shume mbrëmje te tjera për popullin tim. E juaja Rovi’

3.jpeg

2.jpeg1.jpeg

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0035479068756104