INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shihni si Bebe Rexha tallet me presidentin amerikan, Donald Tramp! Pse vallë? [FOTO]

Shihni si Bebe Rexha tallet me presidentin amerikan, Donald Tramp! Pse vallë? [FOTO]

Publikuar më: 08:10 11-01-2019

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është një nga personazhet më aktiv në Instagram.

Ajo ndiqet nga 7.2 milion njerëz nga e gjithë bota. Rexha poston foto dhe video nga përditshmëria e saj, ndërsa kësaj here e ka kapur me presidentin Donald Trump.

Duke përdorur efekte të ndryshme, ajo ka nxjerrë presidentin amerikan në poza qesharake.

1-17.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0078630447387695
    array(1) { ["section"]=> string(85) "shihni-si-bebe-rexha-tallet-me-presidentin-amerikan-donald-tramp-pse-valle-foto-84080" }