INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shifër e çmendur! Kur të mësoni sa kushton kjo xhaketë e LOREDANËS do të çuditeni! [FOTO]

Shifër e çmendur! Kur të mësoni sa kushton kjo xhaketë e LOREDANËS do të çuditeni! [FOTO]

Publikuar më: 18:38 13-03-2020

Herë shumë të shtrenjta e herë pak më të lira, interesi për veshjet e VIP-ave ka qenë gjithmonë shumë i madh. Loredana prej kohësh nuk njeh rënie edhe pse e kanë shoqëruar shumë ngjarje, madje këngëtarja po bën muaj që vjen në rritje dhe i ka ngjitur shkallët e suksesit me shpejtësi.

E mesa duket prej këtij suksesi shpërblimi nuk ka qenë i vogël për këngëtaren. Faqja "What They Wearin" në Instagram zbulon se vetëm xhaketa e Loredanës e markës "Balenciaga" i kushton plot 3990 euro.

Article Logic
Execution time: 0.0037190914154053