INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mohuan lidhjen, por LOREDANA shfaqet në INSTAGRAM me reperin e famshëm: Dua të infektoj me…[VIDEO]

Mohuan lidhjen, por LOREDANA shfaqet në INSTAGRAM me reperin e famshëm: Dua të infektoj me…[VIDEO]

Publikuar më: 10:31 17-03-2020

Reperja e njohur Loredana vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes jo vetëm për karrierën e saj por dhe për jetën personale.

Pas ndarjes nga reperi Mozzik, Loredana u përfol se është në një lidhje me reperin Zuna dhe aludimet u përforcuan akoma më shumë pasi dy muaj më parë disa pamje ku Zuna shfaqej me një femër bionde, që mendohej se ishte Loredana bën xhiron e rrjetit.

Ata e mohuan lidhejn, por së fundmi, Loredana ka postuar disa video ku shfaqet me Zunën, dhe në një ndër videot ajo thotë me të qeshur se dëshiron të infektoj Zunënn me koronavirus.

Article Logic
Execution time: 0.0036749839782715