INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa është rritur! Hana tashmë i jep këshilla babi Mozzik-ut, reperi ndan momentin e ëmbël

Sa është rritur! Hana tashmë i jep këshilla babi Mozzik-ut, reperi ndan momentin e ëmbël

Publikuar më: 18:28 04-08-2022

Reperi i njohur, Mozzik është baba i një vajze, me të cilën ka treguar se ka një raport shumë të ngushtë. Reperi ndan shpeshherë momente me vogëlushen e tij, të cilën e ndan me ish parteren Loredana. Por tani Hana është rritur sa që i jep këshilla babait të saj.

Vera është një periudhë intensive për artistët, rrjedhimisht dhe për Mozzik. Në një situatë të tillë, atij i duhet të kujdeset për paraqitjen e jashtme. Për këtë gjë, atij i vjen në ndihmë dhe e bija. Këtë gjë e bëri vetë me dije reperi, duke postuar një foto në Instastory.

 

Ai ka publikuar një moment ku shihet në një videocall me vogëlushen, ku i tregonte bluzet që do të vishte. “Hana po më tregon çfarë me vesh në koncerte,” ka shkruar reperi krahas fotos duke e shoqëruar me disa emoji me zemra.

 296809006_325350816391682_6090984423488772381_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003324031829834