INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtarja e famshme bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

Këngëtarja e famshme bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

Publikuar më: 18:28 04-08-2022

Këngëtarja e njohur e hitit "Bleeding love", Leona Lewis është bërë nënë për herë të parë. Leona ka sjellë në jetë një vajzë dhe e ka Carmel Allegra. 

Këngëtarja, 37-vjeçare e ka dhënë lajmin në Instagram duke postuar një foto me vogëlushen.

-640-0-screenshot-9-1659625581.jpg

"E vogla jonë Carmel Allegra erdhi në jetë më 22.7.22", shkruan Leona.

 -640-0-screenshot-6-1659625580.jpg

Këngëtarja dhe bashkëshorti i saj, balerini dhe koreografi Dennis Jauch janë bashkë prej më shumë se një dekadë.

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0034539699554443