INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ç'ndodhi papritur? Anulohet dueti mes tij dhe Era Istrefit, Mozzik ka dy fjalë për të gjithë!

Ç'ndodhi papritur? Anulohet dueti mes tij dhe Era Istrefit, Mozzik ka dy fjalë për të gjithë!

Publikuar më: 11:28 05-08-2022

Pak ditë më parë Mozzik dhe Era Istrefi njoftuan se do të vinin me një bashkëpunim, mirëpo diçka ka ndodhur. Bashkëpunimi i tyre është anuluar. 

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Mozzik me anë të një postimi në rrjete sociale, por pa i treguar arsyet.

"Projekti me Era Istrefin anulohet. Ju kërkoj falje të gjithëve për pritjen! Shihemi shumë shpejt me projekte të reja", ka shkruar ai.

-640-0-6-1659646794.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0029020309448242