INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kapen sërish MAT, Donaldi i bën dedikim Borës, por fansat e sulmojnë: ''Kopjac, këto ishin fjalët e Trixës për ty''

Kapen sërish MAT, Donaldi i bën dedikim Borës, por fansat e sulmojnë: ''Kopjac, këto ishin fjalët e Trixës për ty''

Publikuar më: 12:28 05-08-2022

Pak ditë më parë titujt ngado ishin: 'Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë nisur pushimet'. U tha se çifti u ndodhën në jug të Shqipërisë së bashku me vëllezërit e tyre.

U publikuan dy foto ku në njërën shihet Bora e ulur pranë vëllait të saj, Lisienit” dhe vëllait të Donaldit, Marios.

 -640-0-1-1659373655.jpg

Në tjetrën ata shihen së bashku në një gomone. Bora dhe Donaldi ende nuk kanë reaguar publikisht rreth ribashkimit të tyre, mirëpo ato nuk i shpëtojnë dot syrit të publikut.

-640-0-2-1659373656.jpg

Me anë të një postimi në Instagram, Donaldi na ka treguar pak nga kënga e re. “Të kuptoj më mirë me sy se me fjalë…”, janë fjalët e Donaldit që menjëherë fansat i kanë interpretuar si dedikim për Borën.

 -640-0-screenshot-1-1659614678.jpg

Mirëpo krahas adhuruesve të çiftit Donald-Bora, të cilët plotë bindje thonë që është dedikimi i rradhës për moderatoren, të shumtë kanë qenë edhe komentuesit që e akuzojnë aktorin se për këtë frazë është frymëzuar nga teksti i këngës së Beatrix Ramosajt “Faj”, që kujtojmë ishte një dedikim për Donaldin.

 -640-0-33-1659614678.jpg-640-0-22-1659614678.jpg

“Sy në sy pa fjalë po më kupton”, thonte këngëtarja në tekstin e asaj kënge.

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0025022029876709