INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Blerim Destani zbuloi se ai do i japë FUND karrierës, Noizy e ka një përgjigje për të dhe të gjithë!

Blerim Destani zbuloi se ai do i japë FUND karrierës, Noizy e ka një përgjigje për të dhe të gjithë!

Publikuar më: 13:25 05-08-2022

Përgjatë ditëve të fundit në rrjet është aluduar se Noizy do të largohet nga muzika dhe se "Alpha Show" do të jetë koncerti i tij i lamtumirës.

Mirëpo, i ftuar në "Pushime On Top", Noizy i ka hedhur poshtë këto aludime. Ai është shprehur se do të merret gjithmonë me muzikë.

“Besoj se jam disa vite larg largimit nga muzika. Nuk besoj se do e le muzikën ndonjëherë. Gjithmonë do të merrem me muzikë. Nëse s’do jem aktiv nëpër koncerte, do jem aktiv duke prodhuar muzikë për artista të rinj. Do bëj këngë, por mbase koncertet i rralloj. Kur të vijë mosha 50 vjeç normal që edhe mund të shkëputem”, ka thënë reperi.

 

 

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0027210712432861