INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ish-banorja e BBVIP bën deklaratën e papritur për Noizyn: Jemi më shumë se miq

Ish-banorja e BBVIP bën deklaratën e papritur për Noizyn: Jemi më shumë se miq

Publikuar më: 14:28 05-08-2022

Sheila Haxhiraj ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit dhe ka marrë vëmendjen e të gjithëve me një deklaratë për Noizyn. 

Një ndër ndjekësit e ka pyetur rreth raporteve me reperin, duke i thënë se në të shkuarën kanë qenë miq. Ndërkohë Sheila është përgjigjur se tani janë më shumë se miq, duke i konfuzuar të gjithë.

-640-0-2-1659640125.jpg

“Po me Noizyn si i keni marrëdhëniet më përpara keni qenë miq jeni më…”, i ka shkruar ndjekësi.

"Më shumë se miq", i është përgjigjur këngëtarja.

-640-0-1-1659640125.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0028719902038574