INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rudina e thotë TROÇ, ja çfarë do të bënte nëse Marku do ta tradhtonte

Rudina e thotë TROÇ, ja çfarë do të bënte nëse Marku do ta tradhtonte

Publikuar më: 15:35 05-08-2022

Rudina Dembacaj ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit në rrjete sociale, ku një prej tyre e ka pyetur se çfarë do të bënte nëse Marku do ta tradhtonte. 

“Po të tradhtoi Marku çfarë bën? E le direkt?”, është pyetur aktorja dhe ajo nuk e ka kursyer një përgjigje.

Rudina është përgjigjur duke vendosur këngën "Lamtumirë" nga Elita 5, e cila është këngë ndarjeje.

 -640-0-3-1659625960.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0027370452880859