INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rudina Hajdari: Ja ku ndryshon drejtimi i PD-së nga Lulzim Basha më atë të Sali Berishës [VIDEO]

Rudina Hajdari: Ja ku ndryshon drejtimi i PD-së nga Lulzim Basha më atë të Sali Berishës [VIDEO]

Publikuar më: 20:45 22-11-2017

E ftuar në emisionin Kolaudim në In Tv, deputetja më e re e Partisë Demokratike Rudina Hajdari, ka bërë dallimin mes Berishës dhe Bashës si drejtues të PD-së.

E pyetur nga prezantuesit e emisionit se kush është lider më i zoti, pra Basha apo Berisha, ajo është përgjigjur duke thënë se z. Berisha ka pasur rolin e tij në PD dhe është provuar për këtë rol. Ndërsa Kreu aktual i partisë Demokratike Lulzim Basha, sipas Rudina Hajdarit është akoma në provë.

“Zoti Berisha ka pasur rolin e tij në Partinë demokratike është provuar ndërsa zoti Basha është akoma në provë”, është shprehur Hajdari.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

Article Logic
Execution time: 0.0024600028991699