INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rashel Kolaneci qëllon me armë pa iu dridhur qerpiku, pas këtij veprimi i kërkon falje publikisht një personi [VIDEO]

Rashel Kolaneci qëllon me armë pa iu dridhur qerpiku, pas këtij veprimi i kërkon falje publikisht një personi [VIDEO]

Publikuar më: 08:40 14-08-2019

Rasheli është një ndër vajzat shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale me mbi gjysmë milion ndjekës në Instagram ku përmes fotove sensuale që publikon i mban ata të përditësuar.

Por krahas femrës sensuale, bukuroshja paska edhe një anë tjetër që ne nuk e dinim. Së fundmi ajo ka publikuar një video ku shihet duke bërë qitje në poligon dhe gjuan pa iu dridhur qerpiku.

"Më fal mami, jam një djalë i keq"- ka shkruar Rasheli krahas videos.

View this post on Instagram

sorry mama, i’m a bad boy?

A post shared by Raimus ™ (@rashelkolaneci) on

kllauuuuu.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0080311298370361
    array(1) { ["section"]=> string(121) "rashel-kolaneci-qellon-me-arme-pa-iu-dridhur-qerpiku-pas-ketij-veprimi-i-kerkon-falje-publikisht-nje-personi-video-100517" }