INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Butrint Imeri zbulon për herë të parë personin më të rëndësishëm në jetën e tij dhe nuk është Kiara [FOTO]

Butrint Imeri zbulon për herë të parë personin më të rëndësishëm në jetën e tij dhe nuk është Kiara [FOTO]

Publikuar më: 08:54 14-08-2019

Butrint Imeri është një ndër këngëtarët më të suksesshëm në Shqipëri dhe jashtë saj, po ashtu dhe shumë i preferuar nga femrat.

Pas suksesit të “Hajt Hajt” të publikuar muajin e kaluar, Butrint Imeri ka arritur një tjetër sukses me këngën më të re “Dream Girl” në bashkëpunim me reperin e njohur Nimo, i cili e ka publikuar para një jave e cila ka marrë padyshim një sukses të madh duke arritur shikueshmërinë deri në 4.9 milion.

ffff.PNG

Thuhet se kur një njeri vërtetë të do, e krijon kohën për të ndenjur me ty sado të ngarkuar ta ketë axhendën.

Së fundmi, këngëtari ka ndarë një foto në llogarinë e tij të Instagramit, Instastory me një person shumë të rëndësishëm për të. Me një buzëqeshje të madhe në fytyrë Butrinti qëndron pranë një prej njerëzve që ai çmon më shumë ndër të gjithë, pranë gjyshit të tij.

9849.PNG

Edhe pse fjalët mungojnë, domethënë ndonëse Butrinti nuk ka shkruar asgjë për gjyshin në foto, e qeshura në fytyrat e tyre e tregon mjaft mirë sa e rëndësishme është për te dy ta kenë pranë njëri-tjetrin.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0098550319671631
    array(1) { ["section"]=> string(111) "butrint-imeri-zbulon-per-here-te-pare-personin-me-te-rendesishem-ne-jeten-e-tij-dhe-nuk-eshte-kiara-foto-100519" }