INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po dëgjohen kudo! Këto janë 10 këngët shqiptare më të pëlqyera këtë sezon vere! Cila është e preferuara juaj? [VIDEO]

Po dëgjohen kudo! Këto janë 10 këngët shqiptare më të pëlqyera këtë sezon vere! Cila është e preferuara juaj? [VIDEO]

Publikuar më: 12:15 01-08-2019

Veç temperaturave, kjo verë duket se do të jetë tepër e nxehtë edhe në projektet muzikore të të famshmëve shqiptarë. Nga Dhurata Dora, te Elvana Gjata , më poshtë do të njiheni me 10 këngët më të klikuara të cilat po dëgjohen kudo që ne shkojmë. Në vend të parë donimon Dhurata Dora e cila numëron mbi 200 milionë klikime, por edhe pse është publikuar që në muajin prill sërish ka qenë një ndër këngët më të dëgjuara gjatë muajve të verës. 

Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër

Elvana dhe Capital T – Fustani

 Kida dhe Ermal Fejzullahu – Tela


Tayna – Caliente


Majk dhe Ghetto Geasy – Malena

Melinda – Pika pika

DARDAN x MOZZIK ~ A MILLY

LUMI B x LEDRI VULA - KISS KISS

Geasy/Majk/Onat - Vamos

Butrint Imeri - Hajt Hajt

Article Logic
Execution time: 0.0036778450012207