INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Majk dhe Majlinda morën këtë vendim për INSTAGRAMIN e djalit të tyre? Bukuroshja zbulon të vërtetën! [FOTO]

Majk dhe Majlinda morën këtë vendim për INSTAGRAMIN e djalit të tyre? Bukuroshja zbulon të vërtetën! [FOTO]

Publikuar më: 16:42 01-07-2019

Djali i reperit të njohur Majk dhe Majlinda Zekës vogëlushi Roan, prej kohësh tashmë ishte pjesë e rrjeteve sociale. Madje mamaja e vogëlushit Roan, krijoi edhe një Instagram me emrin “BabyRoan”, ku ishin fotot e vogëlushit, ndërkohë që adresa u mbyll.

Majlinda publikonte foto shumë të ëmbla të Roan, por sigurisht që kurioziteti i fansave ishte i madh dhe donin të dinin ç’ka ndodhur me këtë adresë. Mbyllja e Instagramit siç duket nuk është bërë nga vullneti i prindërve, pasi adresa e tij virtuale është hackuar.

E pyetur nga fansat mbi arsyen pse Roani nuk figuron më në Instagram, Majlinda ka zbuluar të vërtetën.

“Nuk ja kam mbyll, ja kanë haku” – ka deklaruar bukuroshja.

ska.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036740303039551