INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dikur u tha se është i dashuri i Encës, tani konfirmohet bashkëpunimi i këngëtarit të famshëm ndërkombëtar me Butrintin! [FOTO]

Dikur u tha se është i dashuri i Encës, tani konfirmohet bashkëpunimi i këngëtarit të famshëm ndërkombëtar me Butrintin! [FOTO]

Publikuar më: 18:14 20-07-2019

Me siguri hiti “Hajt hajt” i Butrint Imerit ka qenë refreni i ditëve tuaja që prej muajit qershor dhe ju ka shoqëruar në makinë, në plazh apo diskotekë. Pas suksesit të këngës së publikuar muajin e kaluar, Butrint Imeri po përgatit një projekt të ri, për të cilin jemi të bindur se do të kthehet gjithashtu në hit.

Butrinti ka konfirmuar bashkëpunimin me artistin e njohur ndërkombëtar NIKO dhe prej disa ditësh ka publikuar në instagramin e tij një pjesë të këngës. Këngëtari shqiptar ka ndarë dhe një tjetër foto me ndjekësit e tij ku shkruan “It’s shoëtime’’ (që mund të jetë titulli i këngës) si dhe ka treguar që do të vijë në bashkëpunim me NIMO.

View this post on Instagram

It's Showtime !!! BUTRINT X NIMO

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

 

Kujtojmë që ky i fundit para pak vitesh është përfolur si i dashuri I Encës pasi u fotografuan disa herë bashkë, madje për ta kanë shkruar edhe portalet gjermane, mirëpo s’kishte gjë tjetër përveç se miqësi.

car.png

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010835886001587
    array(1) { ["section"]=> string(129) "dikur-u-tha-se-eshte-i-dashuri-i-ences-tani-konfirmohet-bashkepunimi-i-kengetarit-te-famshem-nderkombetar-me-butrintin-foto-99047" }