INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rama e nis ditën me Dhërmiun: Vijon puna për nxjerrjen në dritë…[FOTO]

Rama e nis ditën me Dhërmiun: Vijon puna për nxjerrjen në dritë…[FOTO]

Publikuar më: 11:08 20-01-2019

 

dhermiu.jpg

Kreu i qeverisë shton se Dhërmiu nuk është një fshat që ka vetëm vlera kulturore, por ka dhe vlera historike. “MIRËMËNGJES dhe me këto foto nga Dhërmiu ku vijon puna për nxjerrjen në dritë të atraksioneve kulturore e historike si edhe hapësirave urbane, ju uroj një të dielë të bukur”, shkruan Kryeminsitri në statusin e tij.

dhermi_1.jpg

dhermi_2.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033249855041504