INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Grabitet një argjendari në Lushnje, maskat marrin 10 milion lekë

Grabitet një argjendari në Lushnje, maskat marrin 10 milion lekë

Publikuar më: 10:02 20-01-2019

Persona të maskuar kanë grabitur nën kërcënimin e armës një argjendari në Lushnje. Katër persona kanë grabitur argjendarinë, e cila ndodhet në qendër të qytetit. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 05:00 të mëngjesit të ditës së diel. Vlera e sendeve të grabitura kap vlerën e 10 milion lekëve . Policia e Lushnjës ka nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Article Logic
Execution time: 0.0033049583435059