INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pyetet për virgjërinë, Fjoralba Ponari përgjigjet pa komplekse: Sikur ajo pika e…

Pyetet për virgjërinë, Fjoralba Ponari përgjigjet pa komplekse: Sikur ajo pika e…

Publikuar më: 19:34 12-05-2020

Fjoralba Ponari është një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptare. Ajo është shuëmë aktive në rrjetet sociale ku përveç fotove, bashkëbisedon me ndjekësit e saj. Së fundmi, Fjoralba ka ndarë me fansat në Instagram idetë e saj rreth virgjërisë. Moderatorja është pyetur se çfarë mendon dhe duket se ajo është përgjigjur pa komplekse. “Si mendon, virgjëria në Shqipëri është tabu apo injorancë?”,u pyet moderatorja nga fansat, e cila nuk ngurroi t’i përgjigjej.

“Për sa kohë ka meshkuj që zgjedhin të bredhin lule më lule vet por nusen e duan të virgjër… e femra që zgjedhin të kenë marrëdhënie, e kur vjen koha e martësës në fund qepen, sikur ajo pika e gjakut do i vejë vulën zgjedhjeve të së kaluarës së saj… Flasim për tabu…aty ku me ndërgjegje himeni vlen më shumë se dëshirat dhe emocionet individuale.”-shkruan Ponari.

Screenshot.png

Article Logic
Execution time: 0.0036740303039551