INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Prishet miqësia mes Fjoralbës dhe Nevinës? Reagojnë vajzat, ja ç'ka ndodhur! [FOTO]

Prishet miqësia mes Fjoralbës dhe Nevinës? Reagojnë vajzat, ja ç'ka ndodhur! [FOTO]

Publikuar më: 13:29 09-01-2020

Fjoralba Ponoari dhe Nevina Shtylla dy moderatoret bukuroshe të “E diell”, nuk janë vetëm kolege, por edhe mikesha të ngushta. Kjo duket qartë edhe në rrjetet sociale ku i kemi parë të ndajnë momente së bashku. Megjithatë fansat e tyre janë të mendimit se vajzat e kanë prishur marrëdhënien e mirë që kanë pasur dhe duan të dinë arsyen se çfarë ka ndodhur në të vërtetë mes tyre.

“Duket sikur i ke prish marrëdhëniet me Nevinën”, i thotë njëri prej ndjekësve Fjoralbës duke e bërë këtë të fundit që të postojë një video ku shfaqet së bashku me Nevinën duke trokitur gotat, ndërsa bën tag moderatoren së cilës i thotë “A do flasësh”.

Për të treguar që ato të dyja në fakt vazhdojnë të jenë mike shumë të mira me njëra tjetrën edhe Nevina e ka shpërndarë këtë video në instagramin e saj dhe shkruan: “Paskam folur në video shumë bukur, nuk shtoj asnjë gjë”. E pra ato të dyja vazhdojnë të jenë mike shumë të mira dhe këtë sapo na e vërtetuan, duke hedhur poshtë të gjitha zërat për një ftohje të marrëdhënies mes tyre.

vuet.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035440921783447