INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shkaktoi

Shkaktoi "furtunë"! Alketa e ironizoi KEQ, aktori i njohur i del në mbrojtje Xhemit, publikon foton e vjetër: Alketa bio...[FOTO]

Publikuar më: 13:34 09-01-2020


Alketa Vejsiu ka sulmuar hapur disa moderatore shqiptare, pasi e komentuan për veshjet e tepruara në festivalin e RTSH. E në "shënjestrën" e Alketës, ishin pikërisht Xhemi Shehu dhe Marina Vjollca të cilat ironizuan Alketën. Kjo e fundit ka përdorur instagramin e revistës që zotëron për të reaguar ndaj moderatoreve të njohura dhe me të vërtetë shkaktoi fortunë në rrjet.

rev.png

 

Por diskutimet vazhdojnë, e kanë përfshirë madje edhe personazhe publike. Rezart Veleshenja I ka dalë në krah kolegeve të tij, duke postuar një foto të vjetër të Alketës, ku moderatorja thuajse nuk njihet. “Alketa bio. Unë them se Eminem do e kishte zili Alketën për 320 km në orë të të folurit dhe do ishte krenar të bashkëpunonte me të”, ka shkruar ai, duke shtuar më tej pas mesazhit të mësipërm : “Ta dish Alketa unë të dua shumë, të kam shumë xhan, të adhuroj, madje e urrej këdo që të shan ty”!

reail.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036749839782715