INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shkaktoi ''tërmet'' në rrjet pas ironisë për motrat Vjollca dhe Xhemin, reagon Alketa Vejsiu: Sa turp, jeni bërë…[FOTO]

Shkaktoi ''tërmet'' në rrjet pas ironisë për motrat Vjollca dhe Xhemin, reagon Alketa Vejsiu: Sa turp, jeni bërë…[FOTO]

Publikuar më: 18:28 10-01-2020

Dy postimet nga revista e Alketa Vejsiut për moderatoret Xhemi Shehu dhe motrat Vjollca, shkaktuan një bujë të madhe në rrjet dhe në media. Mirwpo Alketa Vejsiu ka reaguar më në fund pas zhurmës së madhe që u bë me shkrimet ironizuese për motrat Vjollca dhe Xhemi Shehun, nga revista e saj, dhe këtë herë ka folur nga profili i saj zyrtar. Moderatorja e njohur u është përgjigjur disa komenteve në një postim të bërë së fundi në Instagram.

Një komentues i shkruan: "Sa mirë t'u bë të doli boja fare të gjithë të urrejnë llafazane", ndërsa Alketa ia kthen: "Jeni bërë shumë me 0 postime, 0 ndjekës! Sa turp, sa turp! Luftoni me mullinjtë e erës! Dashuri ka më shumë se urrejtje! Kështu zhytuni thellë e më thellë por do mbyteni aty".

motr.jpg

 

"Mos u ngatërro me motrat Vjollca", i shkruan një tjetër komentues ndërsa Alketa tregon se nuk ka asgjë me to. "Janë super yje. I duam", përgjigjet moderatorja.

sister.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036489963531494