INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Publikuan këngët në të njëjtën ditë, shikoni si e ironizon Noizy, Unikkatilin. Postimin e shihni këtu sepse është fshirë [FOTO]

Publikuan këngët në të njëjtën ditë, shikoni si e ironizon Noizy, Unikkatilin. Postimin e shihni këtu sepse është fshirë [FOTO]

Publikuar më: 11:30 29-03-2018

Jo vetëm ata, por edhe fansat e tyre janë ndarë në dy grupime rivale.

Unikkatil dhe Noizy e treguan edhe njëherë se janë kundërshtarë ditën kur të dy publikuan këngët e reja në të njëjtën ditë. Por me një ndryshim. Ndërkohë që Unikkatil e kishte paralajmëruar këngën, Noizy e zbuloi në momentin e fundit si një surprizë për fansat. Por pasi këngët u publikuan, reperi i ‘100 kile’ reagoi me anë të një postimi ku ironizonte këngën e rivalit. Ai poston një Nokia 33 10 duke e barazuar me muzikën e Unikkatilit, të cilën e quan po aq të vjetër. Pas reagimeve të shumta ta fansave të tyre, Noizy e fshiu postimin. /intv.al/

29663388_10213569857394089_119000550_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0073981285095215