INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza çfarë mendimi keni? Leonardo Di Caprio kapet mat përkrah të dashurës 20-vjeçare[FOTO]

Vajza çfarë mendimi keni? Leonardo Di Caprio kapet mat përkrah të dashurës 20-vjeçare[FOTO]

Publikuar më: 11:34 29-03-2018

Është konsideruar si një ndër aktorët më seksi të Hollywood dhe kushedi sesa femra ka bërë të bien në dashuri me të.

Për më shumë, për një kohë të gjatë Leo Di Caprio është konsideruar si një nga beqarët më të pëlqyer të Hollywood, por vajza kujdes!

Leo Di Caprio nuk është dhe aq i lirë sa mund të keni menduar.

Këtë e ka vërtetuar gjatë një shëtitjeje të mërkurën ku është fotografuar nga paparazët me të dashurën e re 20-vjeçare, Camila Morrone.

Aktori 43-vjeçar dhe e dashura e tij Camila u panë të ecnin krahë për krahë pasi kishin shijuar vaktin e mëngjesit në Hollywood-in perëndimor.

dfg5.jpg

drgt34.jpg

xctfh4.jpg

r6t7u5.jpg

xfghs.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0079622268676758