INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kris Jenner e urren emrin e vogëlushes  ‘Stormi’ dhe arsyeja do t’iu habisë [FOTO]

Kris Jenner e urren emrin e vogëlushes ‘Stormi’ dhe arsyeja do t’iu habisë [FOTO]

Publikuar më: 13:23 29-03-2018

Kush e kishte menduar? Kylie Jenner lindi me 1 shkurt vogëlushen e saj, Stormi duke u bërë fëmija më i përfolur i momentit.

Para se Stormi të vinte në jetë, kishte ngjallur mjaft kurizotet tek ndjekësit e 20 vjeçares, për emrin që ajo do të zgjidhte për vajzën. Në fillim emri ‘Stormi’ u pëlqye shumë, por këtë herë burime pranë Dailymail, zbulojnë se mamaja e Kyliet, Kris Jenner nuk e pëlqen aspak emrin e vogëlushes. Dhe e ka një arsye.

Shkak për këtë është bërë skandali i Trump me pornostaren, Stormy Daniel. “Kirss Jenner e pëlqente shumë emrin Stormi kur lindi, por tani e urren! Ajo është e tmerruar dhe shpreson që skandali i saj me Donald Trump të largohet. Ky emër erdhi për të në një kohë të keqe”, u shpreh burimi.

rtyhrtuhty.png

030118-kylie-jenner-stormi.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003654956817627