INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pse e fshiu? Nora Istrefi publikon foton ku duket shumë seksi dhe Roberti nuk i rezistoi dot! [FOTO]

Pse e fshiu? Nora Istrefi publikon foton ku duket shumë seksi dhe Roberti nuk i rezistoi dot! [FOTO]

Publikuar më: 16:43 15-10-2019

Pas ndarjes së tyre të bujshme disa javë më parë, Robert Berisha dhe Nora Istrefi, janë kthyer në personazhet më të komentuar të showbiz-it shqiptar. Pavarësisht se janë të ndarë, këngëtari është shprehur në intervista të ndryshme se ka një marrëdhënie të mirë me Norën, edhe për faktin se ajo është nëna e vajzës së tij, Renee.

Një ditë më parë, këngëtarja e njohur ka publikuar një foto në profilin e saj në “Instagram” ku ka ekspozuar këmbët e gjata. Mesa duket ish-bashkëshorti nuk është përmbajtur dot dhe e ka pëlqyer pozën e saj, duke i habitur të gjithë me veprimin e tij.

mev.png

 

Sigurisht që s’kanë munguar komentet e fansave, por Nora e fshiu foton për arsye që s’i dimë dhe e ripostoi serish.

norita.png

 

Screenshot.png

Article Logic
Execution time: 0.0070409774780273