INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nora Istrefi publikon foton ku duket më seksi se kurrë dhe Roberti nuk i rezistoi dot! [FOTO]

Nora Istrefi publikon foton ku duket më seksi se kurrë dhe Roberti nuk i rezistoi dot! [FOTO]

Publikuar më: 19:19 26-09-2019

Nora Istrefi është rikthyer në Instagram pas pushimeve që bëri në Turqi me vajzën dhe mamanë e saj. Këngëtarja duket tepër joshëse në fotot e publikuara së fundmi, ku shfaqet e veshur me një kostum sportiv pas trupit ku dalin në pah të gjitha format e saj perfekte.
Duhet ta shihni për ta besuar sa tërheqëse duket, pasi as vetë Roberti nuk u ka rezistuar fotove. Ish-partneri i këngëtares i ka bërë “like” postimit dhe tani të gjithë po flasin për të.

 

 

norita.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071160793304443
    array(1) { ["section"]=> string(97) "nora-istrefi-publikon-foton-ku-duket-me-seksi-se-kurre-dhe-roberti-nuk-i-rezistoi-dot-foto-102467" }