INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Prej skandalit? Mozzik ishte

Prej skandalit? Mozzik ishte "lezeti" në klipin e ri të Loredanës, por fansat ''e çmendin'' për këtë DETAJ! [FOTO/ VIDEO]

Publikuar më: 08:39 05-07-2019

Loredana Zefi vazhdon të jetë shumë aktive me projekte muzikore edhe pse nuk ka patur një periudhë të mirë në jetën e saj. Gjatë këtij viti, ajo u përball me një skandal të madh, kjo pasi një çift zviceran e akuzoi atë për zhvatje parash dhe kanosje.

Mbrëmë Loredana ka publikuar këngën e re ,“Jetzt rufst du an” të cilën e ka realizuar edhe me videoklip, teksa shfaqet mjaft atraktive. Pjesë e këtij videoklipi është edhe bashkëshorti i Loredanës, reperi Mozzik, i cili shfaqet si figurant duke kërcyer dhe të themi të drejtën i jep shumë lezet klipit.

Loredana ka marrë shumë komplimente lidhur me këtë projekt të ri, por sigurisht që nuk mungojnë ata fansat ngacmues dhe e vetmja mënyrë për t’i ndalur është që të bllokosh komentet. Mirëpo Loredana se beri këtë dhe ata e kanë ngacmuar lidhur me paratë e zviceranes Petra siç mund ta shihni në komentet e mëposhtme.

oer.png

petra2.png

 

petra.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0080161094665527
    array(1) { ["section"]=> string(115) "prej-skandalit-mozzik-ishte-surpriza-ne-klipin-e-ri-te-loredanes-por-fansat-e-cmendin-per-kete-detaj-foto-vid-97891" }