INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pra, MOZZIK dhe LOREDANA nuk janë ndarë, por ka ndodhur e gjitha për këtë arsye?! [VIDEO]

Pra, MOZZIK dhe LOREDANA nuk janë ndarë, por ka ndodhur e gjitha për këtë arsye?! [VIDEO]

Publikuar më: 16:29 25-11-2019

Mozzik dhe Loredana prej gati një muaji janë vendosur në qendër të vëmendjes për shkak të njoftimit për ndarje të cilin e komunikoi vetë Loredana në instagramin e saj. Ajo veç të tjerash tha se tashmë do të vijojë karrierën e vetme pa Mozzik, ndërsa ky i fundit u shpreh se me Loredanën për hir të vajzës do të ketë gjithmonë një lidhje shumë të fortë.

Por nëse u ndanë në të vërtetë, këtë nuk e dimë me siguri, madje zërat thonë se çifti vazhdon të jetë bashkë dhe se gjithçka u bë për shoë.

Këtë gjë e ka deklaruar edhe agjenti 00Thumb gjatë emisionit të Aulonës dhe Fatmës ku i siguroi vajzat se ata të dy në fakt nuk janë ndarë asnjëherë dhe se gjithçka e kanë bërë për ti mbijetuar tregut dhe për të qëndruar në qendër të vëmendjes dhe mediave online.

Në intervista të ndryshme, ata kanë pranuar që janë ndarë, por se sa e vërtetë është kjo, koha do e tregojë!

 

Article Logic
Execution time: 0.0046310424804688