INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Skandali në Zvicër/ Mozzik tregon për herë të parë momentin kur u arrestua Loredana: Isha në shok, nuk e…[FOTO]

Skandali në Zvicër/ Mozzik tregon për herë të parë momentin kur u arrestua Loredana: Isha në shok, nuk e…[FOTO]

Publikuar më: 20:31 22-11-2019

Reperi i njohur, Mozzik, ka dhënë së fundmi një intervistë për gazetën zvicerane “20 minuten”. Aty ka folur për herë të parë për ndarjen nga Loredana Zefi, vajzën e tyre Hana dhe këngën që u dyshua se i dedikohej repers.

Gjithashtu Mozzik ka folur edhe për arrestimin e ish-partneres së tij, lajm i cili bëri menjëherë bujë në media në maj të këtij viti. Ai tregoi se ndodhej në shtëpi me të bijën kur policia shkoi për të bërë kontroll.

“Ishte tre ose katër ora e pasdites. Zyrtarët e policisë po silleshin aty afër dhe unë u ofrova diçka që të hanin dhe të pinin. Unë isha në shok sepse nuk e dija për cfarë bëhej fjalë. Ishte ndjenjë shumë e keqe. Policia kreu një kontroll në shtëpi. Unë mendoj se morën fatura. Pastaj Loredana duhej të shkonte me ta për t’iu përgjigjur disa pyetjeve. Ndërkohë, unë kam qenë duke pritur me Hanën në shtëpi. Më vonë zgjodha përsëri Lorin. Jo. Unë dua të besoj që ajo nuk e bëri atë. Shpresoj që ajo nuk e bëri atë. Edhe sikur të dale që ajo e bëri, unë do të mendoja se nuk e bëri”, tregoi Mozzik.

Gjatë kësaj interviste, reperi është shprehur se vazhdon të ketë respekt për Loredanën dhe se kënga “Dhelpër dinake” nuk është shkruar për të, pasi ka dy vite që është teksti. Ndërkohë Mozzik u shpreh se me vajzën ka dy muaj pa e parë, por në dhjetor më në fund do e takojë.

 

Article Logic
Execution time: 0.0085649490356445