INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po çmendin internetin! Selfie-t në tualet të modeles do ju lënë gojëhapur

Po çmendin internetin! Selfie-t në tualet të modeles do ju lënë gojëhapur

Publikuar më: 14:16 29-07-2018

Modelja e njohur Emily Ratajkowski di se si të kënaqë ndjekësit e saj në Instagram me fotot gjithmonë e më tepër provokuese.

27 vjeçarja duket se gjen gjithmonë nga një pozë të re ku me krenari tregon format e saj.

Në postimin e saj të fundit në Instagram, Emily ka pozuar përballë një pasqyre, me flokët e errëta nga një anë dhe me një bikini mjaft provokues, modelja i ka lënë gojëhapur të gjtihë ndjekësit të cilët e kanë komplimentuar menjëherë për bukurinë e saj. 

1emily_pic.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0078918933868408