INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Po boll o boll”, Rama tregon të vërtetën nëse është sëmurë

“Po boll o boll”, Rama tregon të vërtetën nëse është sëmurë

Publikuar më: 16:02 21-03-2019

Kryeministri Rama ka reaguar sot në Twitter ndaj zërave se është i sëmurë dhe se po kurohet në Berlin për shkak të problemeve me zemrën.

Rama e quan opozitën një tufë qorre që mësyn rrugëve dhe bën politika duke sajuar kriza për vendin dhe kundërshtarin.

Postimi në Twitter

rama_twitter.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071840286254883
    array(1) { ["section"]=> string(62) "po-boll-o-boll-rama-tregon-te-verteten-nese-eshte-semure-89655" }