INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jo vetëm Basha ''dremit'' kur udhëton, por dhe Rama! Po në pozicionet të ndryshme...[FOTO]

Jo vetëm Basha ''dremit'' kur udhëton, por dhe Rama! Po në pozicionet të ndryshme...[FOTO]

Publikuar më: 21:30 21-03-2019

Jo vetëm kryeopozitari Lulzim Basha fle në avion, por edhe kryeministri Edi Rama u fotografua sot teksa kishte marrë një sy gjumë.

Te foto e përhapur në rrjetet sociale Basha shihej teksa kishte varur kokën në njërën anë të shpatullës, ndërsa në foton tjetër Rama dremiste duke mbështetur ballin te ulësja përpara tij., shkruan Syri.net

Megjithatë një detaj duket se i ka shkarë të gjithëve. Pasagjeri në krah të Ramës, i cili nuk dihet nëse është shqiptar apo i huaj, pavarësisht se në krah ka kryeministrin e shqiptar, ka vendosur të ngre këmbën vetëm vetëm pak centimetra larg kokës së Ramës.

edi.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0057220458984375