INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Për ju që e humbët! Ja momenti ku Ledri Vula i shpreh dashurinë Dua Lipës në 'Sunny Hill Festival' [VIDEO]

Për ju që e humbët! Ja momenti ku Ledri Vula i shpreh dashurinë Dua Lipës në 'Sunny Hill Festival' [VIDEO]

Publikuar më: 09:25 09-08-2019

Ledri Vula dhe Dua Lipa janë këngëtarët më të preferuar në Shqipëri dhe jashtë saj, të cilët kanë korrur një sukses shumë të madh në botën e muzikës.

Disa ditë më parë u mbajt festivali më që u komentua në të gjitha mediat e botës "Sunny Hill Festival", i organizuar nga babai i Dua Lipës, Dukagjin Lipa, ku performuan këngëtarë me famë botërore si Miley Cyrus, Gashi, Njomza dhe këngëtarë të tjerë shqiptarë ku njëri prej tyre ishte edhe Ledri Vula.

-640-0-5d4d2b42e201f.jpg

Pas performancës elektrizuese të tij Ledri nuk nguroi që të shprehte falenderimet e tij për familjen e tij, Dukagjin Lipa dhe menaxherin Faton Shoshi për përkrahjen që i jep në çdo hap të karrierës së tij, por në veçanti një urim special me gjithë zemër Dua Lipën.

“Ta ha zemrën. Je më e mira n'botë"- është shprehur me dashuri Ledri Duas.

Ju rikujtojmë, se para disa vitesh dyshja kanë qenë në një romancë dashurie.

-640-0-5d4d2b455f509.jpg

Mos e humbisni këtë video duhet ta ndiqni patjetër nga “Prive” në minutën 56:22.

 

Article Logic
Execution time: 0.0035409927368164