INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk është perfekte siç e mendonim! Me akne, Dua Lipa i zhgënjen të gjithë pa makijazh [FOTO]

Nuk është perfekte siç e mendonim! Me akne, Dua Lipa i zhgënjen të gjithë pa makijazh [FOTO]

Publikuar më: 09:19 09-08-2019

Dua Lipa është padyshim një nga këngëtaret që po korr më shumë sukses në arenën ndërkombëtare.

Përveç vokalit të mahnitshëm dhe fitimit të shumë çmimeve ndërkombëtare, ku mund të përmendim dy Grammy, këngëtarja ka edhe një bukuri të admirueshme.

Para një muaji, këngëtarja i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me ish të dashurin e saj kuzhinier Isaac Carew dhe tashmë ajo sapo ka filluar një lidhje romantike me vëllain e dy modeleve të famshme Bella dhe Gigi Hadid, i cili quhet Anwar Hadid.

dua-lipa-anwar-hadid-hang-out-after-her-concert-01.jpg

Të gjithë e kemi parë dukjen perfekte të Dua Lipës, veshjet, fytyrën në dukje perfekte e gjithçka tjetër, por në fakt nuk qenka ashtu siç e mendonim ne.

Nëse këngëtarja me famë botërore nuk do të merrte guximin të shfaqej këtë të enjte para fansave të saj, nuk do ta merrnim vesh kurrë se edhe ajo paska probleme me lëkurën siç kemi të gjithë ne të tjerët.

Dua Lipa ka postuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit, Instastory e cila shfaqet pa pike grimi duke na treguar edhe puçrrat që ajo ka në fytyrë dhe përkujdesjen e saj e cila e ka lyer atë me një krem kundra akneve.
“Lëkura ime nuk është e lumtur”- ka shkruar këngëtarja.

-640-0-5d4c88b368acc.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0028479099273682