INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi tregoi planet për t’u bërë prindër, Elgit Doda e thotë TROÇ: Vesi më i keq i Klea Hutës është...[FOTO]

Pasi tregoi planet për t’u bërë prindër, Elgit Doda e thotë TROÇ: Vesi më i keq i Klea Hutës është...[FOTO]

Publikuar më: 09:56 21-05-2019

Kantautori i njohur Elgit Doda dhe këngëtarja Klea Huta janë kthyer tashmë në çiftin më të njohur të showbizzit shqiptar.

Dy personazhet e njohur kanë shumë ndjekës në rrjetet sociale, ndërkohë që marrëdhënia e tyre përbën shumë interes për mediat rozë. Së fundmi kantautori Elgit Doda ka dhënë 25 përgjigjet e tij në 25-së pyetjet e Privesë, ku u shpreh se i ka filluar planet për t’u bërë baba (lexo këtu).

Mirëpo lëngëtari është pyetur për shumë gjëra dhe sigurisht në mesin e pyetjeve, s’do shpëtonte dot ndonjë pyetje për Klea Hutën, të dashurën e tij.

“Cili është vesi më i keq i Kleas?”, u pyet ai.

“Vesi më i keq i Kleas. Nervi, nevrike!”, ka treguar Elgit Doda.

eltos.png

Article Logic
Execution time: 0.0035209655761719