INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë ndodhi, me kë e ka?! MAJK-u acarohet KEQ dhe shpërthen publikisht: Më çmendët, a jeni duke...[FOTO]

Çfarë ndodhi, me kë e ka?! MAJK-u acarohet KEQ dhe shpërthen publikisht: Më çmendët, a jeni duke...[FOTO]

Publikuar më: 09:11 21-05-2019

Majk është padiskutim një ndër reperët më të mirë shqiptarë dhe këngët e tij janë kthyer të gjitha në hite. Jo për ndonjë gjë, por i dëgjojmë në çdo ambient të mundshëm. Por siç duket, reperi është acaruar shumë dhe nga ajo çfarë ka shkruar, inatin e paska me disa këngëtarë të tjerë që pretendojnë se kanë këngë të mira.

Nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’ ai ka ironizuar të gjithë kolegët e tij duke i thënë se kanë një vetëbesim prej budallai.

“Keni marrë një besim si të budallenjve, që i keni këngët më të mira dhe po vazhdoni me komente. Më çmendët, a jeni duke bërë lekë? Jo. Atëherë pse humbni kohë. A më shumë e pranojmë një rrenë të zbukuruar, apo një realitet të hidhur, ka shkruar Majk, por s’ka përmendur emra.

hunt.jpg

hidh.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037438869476318