INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi fansat aluduan se mund të jetë sërish shtatzënë, Loredanës i ndodh e papritura e bukur!

Pasi fansat aluduan se mund të jetë sërish shtatzënë, Loredanës i ndodh e papritura e bukur!

Publikuar më: 16:34 02-11-2020

Këngëtarja Loredana ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes pas dyshimeve për një rikthim të saj me Mozzik. Ata janë kapur disa herë nën shoqërinë e njëri tjetrit dhe sipas gjasave mund të jenë rikthyer sërish bashkë, edhe pse asnjë prej tyre nuk e ka konfirmuar një gjë të tillë.

Ndërkaq fansat e këngëtares po aludojnë se fundi se ajo mund të jetë shtatëzanë dhe dyshimet lindën pas një fotoje ku ajo pozon me një fund të shkurtër të bardhë i cili i tregon pak bark.

Dikush e pyet nëse është shtatëzanë duke nxitur komente të tjera nga ndjekësit e saj, por Loredana ka vendosur të qëndrojë në heshtje duke mos dhënë asnjë detaj. (LEXO KËTU)

Mirëpo përveç jetës private, Loredana po komentohet shumë edhe për jetën profesionale. Në vitin 2019 u shpall fituese në MTV European Music Aëard në kategorinë “Performanca më e mirë nga artistët Zviceran”.

E siç duket këtë trofe mund ta marrë dy herë radhazi pasi është nominuar sërish dhe tashmë votimi është hapur.

F9F70057-9F0F-4C7C-96E1-5670B001900B.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0040278434753418