INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Para pak ditësh u bë nënë, por ky është halli më i madh i Arbanës pas lindjes! [FOTO]

Para pak ditësh u bë nënë, por ky është halli më i madh i Arbanës pas lindjes! [FOTO]

Publikuar më: 14:39 02-11-2020

Para dy javësh, Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë ku bashkë me partnerin e saj, Eduart Grishajn, mirëpritën në jetë një djalë. Gjithashtu, moderatorja ka dhe një djalë tjetër, Jon nga martesa e parë.

Së fundmi, moderatorja ka ndarë me ndjekësit e saj një meme e cila e ka përshtatur me veten e saj, duke iu lutur Zotit që tani e tutje të ketë neps vetëm për ujë, e cila e ka tepër të vështirë t’i humbasë kilogramët e shtatzënisë dhe të heqë dorë nga ushqimi, ndaj ky është halli i saj më i madh pas lindjes!

“Unë pasi hëngra gjysmën e tortës dje.”- ka shkruar moderatorja.

lordi.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0031530857086182