INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Harrojini problemet me ligjin! Tha që nuk i bëhet vonë për ta, LOREDANA merr dhuratën e veçantë nga POLICIA

Harrojini problemet me ligjin! Tha që nuk i bëhet vonë për ta, LOREDANA merr dhuratën e veçantë nga POLICIA

Publikuar më: 13:34 03-11-2020

Loredana është një këngëtaret më të komentuara në mediat rozë. Ajo ka paralajmëruar albumin e ri “Medusa”, ndërsa kënga e fundit e saj titullohet “Rockstar” ku shprehet se nuk i bëhet vonë as për policinë.

Madje, këtë herë ka futur në valle edhe vëllezërit e saj, duke thënë se nuk u trembet prangave sepse ka vëllezërit me vete. Vetë Loredana ka pasur probleme me policinë zvicerane, deri në momentin që mbylli plotësisht çështjen me zonjën Petra.

Së fundmi, Loredana është kthyer në Kosovë, dhe mesa duket ka marrë një dhuratë të bukur nga policia e vendit. Reperja ka marrë një medalje të policisë së Kosovës, ndërsa ajo s’vonoi ta publikonte në Instagram, duke falenderuar publikisht.

op.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037190914154053