INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U tha se janë ndarë, Donald Veshaj rrëfen planet e së ardhmes me Borën: E duam njëri-tjetrin…

U tha se janë ndarë, Donald Veshaj rrëfen planet e së ardhmes me Borën: E duam njëri-tjetrin…

Publikuar më: 14:28 03-11-2020

Lidhja e Donaldit dhe Borës, ishte kryefjala e mediave para disa muajsh, por ditën e dielë i ftuar në emisonin “Kush Luan” aktori bëri publike lidhjen e tij me moderatoren e njohur Bora Zemani. Aktori i njohur u intervistua së fundmi për “After Party” i kanalit të moderatores së njohur, Luana Vjollca, i cili ka zbuluar më shumë rreth marrëdhënies së tij me Borën.

Ai tha se preferon më shumë që lidhjen e tyre ta mbajnë private sepse në fund të fund, ndodhen në krah të njëri-tjetrit për veten jo për të tjerët dhe si fillim dëshiron që t’i takojë familjarët e saj që të jetë më serioze lidhja e tyre dhe se të dy e duan njëri tjetrin duke dëshiruar që dasma e tyre të jetë private.

“Lidhjen dua ta mbaj private, si fillim dua ti takoj familjarët e saj që të mbaroj punë shpejt, të dy e duam njëri tjetrin dhe dasmën e dua private dhe një familje të mesme më pak”- është shprehur Donaldi.

Article Logic
Execution time: 0.0037460327148438